Allautoparts Ukraine
UA MarketЗапорожская областьALLAUTOPARTS UkraineСтатьиГарантія виробника від Ferdinand Bilstein
Меню каталога
Контакты
Мы в социальных сетях

Гарантія виробника від Ferdinand Bilstein

Гарантія виробника від Ferdinand Bilstein

Прочитать на сайте производителя

1. Предмет гарантії

Компанія Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG, яка розташована за адресою: Вільгельмштрасе 47, 58256, м. Еннепеталь, Німеччина (Wilhelmstrasse 47, 58256 Ennepetal, Germany), далі Ferdinand Bilstein, надає гарантію виробника терміном на три роки на нові автомобільні запчастини торгових марок febi, Blue Print та SWAG (далі «Виріб») згідно з цими Положеннями та Умовами. Ця гарантія розповсюджується на всіх покупців, які задіяні у системі постачання. Окрім всіх дилерів, гарантія розповсюджується на власника автомобіля, в який встановлено Виріб, а також на автомайстерню, яка здійснювала встановлення. Ferdinand Bilstein надає гарантію на визначений Виріб тільки один раз тій особі, яка першою пред'являє відповідні гарантійні вимоги. Трирічний гарантійний строк починається для власника транспортного засобу у день, коли в його/її транспортний засіб було встановлено Виріб; в інших випадках відлік починається з дня придбання Виробу. Дотримання цих передумов пред'явлення гарантійних вимог має бути підтверджено наданням копій оригіналів рахунків або інших відповідних документів. Вказані Положення та Умови описують інші передумови, процедуру обробки рекламацій та обсяг гарантії. Статутні гарантійні права та інші передбачені законом права, незалежно від їх правової підстави, залишаються в силі.

2. Гарантійний випадок

Гарантійний випадок настає лише тоді, коли у Виробі з самого початку був виробничий дефект. Початкова наявність дефекту передбачає відхилення виробу від узгоджених характеристик або від характеристик, які необхідні або передбачені для узгодженого чи загальноприйнятого використання, вже при передачі компанією Ferdinand Bilstein початковому покупцеві. Пред'явник вимоги повинен довести наявність такого початкового виробничого дефекту.

3. Гарантійні послуги

При настанні та підтвердженні гарантійного випадку компанія Ferdinand Bilstein має право або безоплатно поставити пред'явнику вимоги Виріб без будь-яких недоліків, або відшкодувати йому сплачену вартість з документальним підтвердженням.

Якщо пред'явник вимоги придбав Виріб у майстерні в рамках ремонту або технічного обслуговування, вартість Виробу повинна бути окремо вказана в рахунку майстерні; у протилежному випадку відшкодування вартості виключається.

Якщо компанія Ferdinand Bilstein робить вибір на користь додаткового постачання, здійснюється постачання рівноцінної, аналогічної за функціональним призначенням деталі без будь-яких недоліків, котра не повинна повністю відповідати дефектній деталі за моделлю, типом та партією.

Передбачені цією гарантією вимоги обмежуються вказаним вище обсягом. Тому гарантія не покриває ремонт дефектного Виробу та відшкодування відповідних витрат на ремонт, а також витрат на монтаж і демонтаж та можливих непрямих збитків, пов'язаних з дефектом Виробу.

4. Оформлення гарантії

Гарантійні вимоги слід пред'являти безпосередньо компанії Ferdinand Bilstein як гарантодавцю за допомогою контактної форми на сайті

www.febi.com/3,

www.blue-print.com/3

або

www.febi.com/3,

Контактну форму необхідно направити впродовж передбаченого гарантійного строку із зазначенням усієї інформації, на основі якої пред'явник обґрунтовує свої гарантійні вимоги, у тому числі опис дефекту й картину несправності. При дотриманні цієї умови гарантійний строк вважається дотриманим і в тому випадку, якщо надалі компанія Ferdinand Bilstein у рамках додаткової перевірки гарантійного випадку звернеться до пред'явника вимоги з проханням направити додаткову інформацію або дефектний Виріб (коштом компанії Ferdinand Bilstein). Якщо гарантійні вимоги на адресу Ferdinand Bilstein будуть обґрунтовані, компанія повідомляє пред'явнику про те, чи буде йому поставлено Виріб без будь-яких недоліків або ж відшкодована сплачена вартість.

5. Негарантійні випадки

Гарантія не розповсюджується на дефекти й несправності, які не спричинені виробничим дефектом товару, що вже існував при передачі початковому покупцю. Зокрема, до негарантійних випадків відносяться: неправильне встановлення, недотримання інструкцій з технічного обслуговування, що складені відповідним виробником транспортного засобу, використання Виробу в транспортних засобах за межами звичайного дорожнього руху або в транспортних засобах, для яких Виріб не призначений згідно з опублікованими компанією Ferdinand Bilstein правилами використання, природний знос, неналежне зберігання, обробка чи інші наступні зміни виробу або інші зовнішні впливи.

6. Інші положення

Ці Положення та Умови гарантії та укладений на їхній підставі гарантійний договір у межах, передбачених законодавством, регулюються положеннями німецького законодавства. Дія Конвенції ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів виключається. У межах, передбачених законодавством, місцем розгляду суперечок для обох сторін є розташоване в Німеччині місто Еннепеталь за місцем розташування компанії Ferdinand Bilstein.

10 ноября 2021
© 2019 - 2022 ALLAUTOPARTS Ukraine Пожаловаться на содержимое
Открыть интернет магазин
Сайт создан на платформе UA MarketUA Market